SPLAT zubné pasty

PÔVOD ZNAČKY

Korene značky SPLAT siahajú až do r. 2000. SPLAT je medzinárodná spoločnosť s pobočkou v lotyšskej Rige, odkiaľ produkty dovážame. Obchodná značka SPLAT (a od nej derivované značky BIOMED a INNOVA) sú registrované na spoločnosť IWI AG, Industriestrasse 13-C CH-6304 Zug, Švajčiarsko. Jedná sa o dcérinu spoločnosť švajčiarskej matky SkyLab AG, CHE-339.857.266, Nüschelerstrasse 31, 8001 Zürich, Švajčiarsko.

SkyLab AG je švajčiarska spoločnosť a jej pridružené a dcérine spoločnosti sú držiteľmi práv k ochranným známkam BIOMED, SPLAT, BioMio a INNOVA registrovaným na rôznych trhoch po celom svete.

Spoločnosť bola založená podľa švajčiarskych zákonov pre obchodné aktivity súvisiace s vývojom, výrobou a distribúciou produktov pre starostlivosť o ústnu dutinu, domácnosť a osobnú hygienu. Ich pridružené a dcérine spoločnosti majú rozsiahlu partnerskú a distribučnú sieť v EU a v ďalších krajinách sveta. Spoločnosti Organic Pharmaceuticals LLC a SPLAT Global LLC sú pridružené spoločnosti SkyLab AG, a sú oprávnené vyrábať a distribuovať produkty označené ochrannými známkami vlastnenými SkyLab AG.

SkyLab AG vyrába svoje produkty v Belgicku, Dánsku, Bulharsku, Taliansku a Rusku s tým, že sa aktuálne významne navyšujú výrobné kapacity v Bulharsku.

VYSOKÁ EFEKTIVITA

Každý výrobok vytvorený v laboratóriách SPLAT je zameraný na najefektívnejšie riešenie problémov v starostlivosti o ústnu dutinu. Aby bola garantovaná čo najvyššia efektivita každého výrobku, SPLAT spolupracuje s prednými zubnými lekármi a odborníkmi po celom svete. Výsledkom sú inovatívne špecializované výrobky, ktorých vysoká účinnosť je potvrdená rozsiahlymi klinickými štúdiami v Rusku, EU a Japonsku.

INOVATÍVNY PRÍSTUP

Vývojový tím SPLAT neustále vyhľadáva najnovšie a najefektívnejšie formy výroby s cieľom maximalizovať klinickú účinnosť každého výrobku. Vlastné výskumné centrum SPLAT vyvíja nové receptúry a výrobky, ktoré sú chránené medzinárodnými patentmi. Unikátny inovatívny systém bezpečného a účinného bielenia Sp. White System®, ktorý je súčasťou zubných pást, zanecháva povrch zubov dokonale čistý, hladký a lesklý, nedochádza k poškodzovaniu zubnej skloviny ani ďasien. V celom svete boli uznané vynikajúce výsledky výrobkov SPLAT mnohými medzinárodnými štúdiami a preukázali 96% inhibičný účinok na tvorbu zubného povlaku a zubného kazu.
Účinný systém LUCTATOL® – kombinácia extraktu zo sladkého drievka a mliečnych enzýmov, obsahujú všetky výrobky SPLAT určené deťom. Nová generácia bioaktívnych zubných pást SPLAT výhradne používa špeciálny aktívny nanohydroxyapatite pre obnovenie a regeneráciu zubnej skloviny.

UNIKÁTNE PRÍRODNE ZLOŽKY

Prírodné účinné látky, esenciálne oleje a výťažky z liečivých rastlín sú samozrejmou súčasťou zubných pást, ústnych vôd a ústnych pien SPLAT.
Bioaktívne a profesionálne produkty SPLAT obsahujú vo svojom zložení unikátne a exkluzívne inovačné zložky:
• 100% prírodný bioaktívny vápnik získaný z vaječných škrupín,
• nanohydroxyapatit – hlavnú zložku zubnej skloviny,
• mliečny enzýmový komplex pre zachovanie lokálnej imunity ústnej dutiny
• biokoncentrát z levandule
• perlový extrakt
• aktívne uhlie z brezového dreva
Vysoká účinnosť každej z týchto zložiek zaručuje maximálnu efektívnu a účinnú hygienu ústnej dutiny.

BEZPEČNOSŤ A ŽIVOTNÉ PROSTREDIE

Všetky zubné pasty, ústne vody a ústne peny SPLAT sú bezpečné a vhodné pre každodenné použitie. Žiadny výrobok SPLAT neobsahuje syntetické antiseptiká, triclosan ani chlórhexidín. Žiadny výrobok SPLAT neobsahuje sodium lauryl sulfát – SLS a sodium sacharín.
Výrobky SPLAT sú vyrobené s použitím ingrediencií od popredných svetových dodávateľov v továrni v ekologicky čistej oblasti Valdayi
Produkcia SPLAT je CO2 neutrálna a bola certifikovaná medzinárodnými štandardmi GMP Cosmetics, ISO9001 a ISO14001.

OSOBNÝ PRÍSTUP

SPLAT si váži každého zákazníka a všetci zamestnanci pracujú na výrobkoch SPLAT s nadšením a zaručujú, že sú vyrobené výhradne z ingrediencií od najlepších svetových výrobcov.
Garantujeme, že všetkým výrobkom SPLAT sa dostáva maximálnej pozornosti v rámci každej výrobnej fázy, kontroly kvality a distribúcie.
V niektorom z balení môže byť priložený osobný list generálneho riaditeľa SPLAT, čo príjemnú skúsenosť z výrobku ešte znásobí.
Každý výrobok SPLAT nesie časť našej duše, chceme, aby ste sa častejšie usmievali a každý deň Vášho života bol pestrý a úspešný.